NASSAN SERA ANTALYA

ÜRÜNLER

Sera Sistemleri

NASSAN her projeyi müşterilerin ihtiyatçılarına göre tasarlar, bu nedenle malzeme çeşitliliğini ve sera ekipman ve sistemlerini bu ihtiyaçları karşılayabilecek şekilde çeşitlerini geliştirerek müşterilerinin hizmetine sunmaktadır.

Kullanılacak olan donanım malzemelerinde birinci sırada kalite ve kullanılabilme özelliklerine dikkat ederek kaliteli malzemeleri müşterilerine vermektedir. Yerli imalatı destekleyerek kaliteli Türk mallarıyla standartlara uygun şekilde kaliteden ödün vermeden imalatını yaptırarak kendi projeleriyle birlikte Türkiye ve Dünya pazarına sunmaktadır. NASSAN Projelerinde kullanılan tüm malzeme ve diğer ekipmanlar NASSAN güvencesi, garantisi altındadır.


HAVALANDIRMA

Doğal havalandırma olarak kullanılan üst pencereler, bitkilerin nefes almasını, seranın içindeki optimum sıcaklık ve nem seviyesini sabit tutan sistemdir. % 45 toplam alanın havalandırması sağlanır.

DAMLAMA SULAMA

Doğrudan bitkinin kök bölgesine yapılan tüplerle sulama sistemidir. Bu yöntem tüm bitkiler için toplam frekans kontrolü ve su kapasitesi kazandırır. Bu sistem hydrophonic sulamanın ana yöntemidir.

PERDELEME

Kış aylarında kaybedilen ısı oranını azaltan, yaz aylarında aşırı ısınmanın önlenmesini sağlayan, bitkilerin radyasyona maruz kalmasını engelleyen gölgelendirme sistemidir KIRICILAR: Gerektiğinde bitkilerde gölgelendirme için kullanılır.

ISITMA

Isıtma boruları sistemi ve kalorifer kazan sistemi, her bir proje için iklim ve diğer koşullara göre hesaplanır. Bütün sistemlerin kalite ve standardizasyonları test edilmiştir.

İKLİMLENDİRME

İklimlendirme sistemlerimiz de ısıtma, soğutma, sirkülasyon fanları, havalandırmalar ve sislemelerde bütün alanlarda ideal havalandırma sağlar.

OTOMASYON

Bilgisayar destekli otomasyon sistemleri bitki büyüme ve verimliliğin kontrol altında tutulmasını sağlayan sistemdir.

SOĞUTMA

Soğutma sistemleri sıcak iklim koşulları ve gece ile gündüz sıcaklık farklılıklarının çok olduğu bölgelerde kullanılır.

GÜBRELEME

Sulama suyu ile gübreleme sistemidir. Seralarımızda tam otomatik gübreleme sistemleri kullanılmaktadır.

CO2

Verimliliği arttırmak için karbondioksit gazı verme işlemidir. Bu işlem gaz basınçlı, özel tanklarda sağlanır.

SISLEME

Bu sistem, sera içinde gerekli nem düzeyini sabitlemek için gereklidir. Aynı zamanda soğutma işlevi içinde kullanılabilmektedir.

AYDINLATMA

Bitkiye verilecek gün ışığı süresinin uzatılması aynı zamanda güneşsiz günlerde bitkinin gün ışığı ihtiyacının karşılanması amaçlanır. Ürün kalitesinin arttırımı deneylerle ispatlanmıştır.