NASSAN SERA ANTALYA

ÜRÜNLER

Anahtar Teslimi ProjelerNASSAN gerek TÜRKİYE ‘de gerekse DÜNYA ‘nın herhangi bir yerindeki projenizi gerçekleştirmek için gerekli deneyime ve her türlü teknik kaynağa sahiptir. En basit Net House’lardan, karmaşık yapıya sahip cam seralara kadar her çeşit seranın imalatını ve kurulumunu yapabilecek uzman ekiplerimiz mevcuttur.

Ayrıca gerek görüldüğü taktirde yatırım yapılan ülkenin teknik personelleriyle de NASSAN uzman ekipleri kontrolünde montaj ekipleriyle de çalışmaktayız.

Her bir projenin kendine özgü karmaşıklığı göz önünde bulundurularak, insan ve teknik kaynakların planlaması en ince ayrıntısına kadar yapılır ve proje bu planlara uyumlu olarak gerçekleştirilir.

NASSAN, projenin yapılacağı ülke ve projenin genel planlaması hesaba katılarak ya ”TAM” ya da ” KISMİ DENETİM” kontratı ile projeleri ” ANAHTAR TESLİMİ ” şeklinde işletmeye alınmış olarak müşteriye teslim eder.

NASSAN olarak hedefimiz sera yapmak değil ÇALIŞAN SERALAR yapmaktır.

Montaj ve projenin dikkatli ve profesyonel ekiplerce yapılmadığında, en kaliteli parçaların bile bir değerinin olmayacağının bilincindeyiz. İşte tüm bu nedenlerle en iyi montaj hizmetini sunmak ve her geçen gün daha iyi olmak için elimizden gelen çabayı gösteriyoruz.