NASSAN SERA ANTALYA

HAKKIMIZDA

1935’ten beri Demir Çelik Sektöründe faaliyet gösteren Nalbantoğlu, 2007 yılından bu yana Nassan markası ile Tarım sektörüne de anahtar teslimi Modern ve Teknolojik seralar yapmaktadır.

Nassan Demir Çelik sektöründe ki tecrübesini ileri teknoloji ve mühendislik bilgisiyle birleştirerek kişiye, ürüne ve bölgeye özel tasarımlı Modern Seralar için farklı projeler üretmektedir. Nassan Firması sera imalatı ve montajının yanı sıra, bünyesinde çalışan mühendis kadrosu ile ısıtma, soğutma ve sulama alanında da hizmet vermektedir. Özel dizaynı ile üreticilere daha fazla ışık alan, havadar, dayanıklı ve uzun omurlu sera sistemlerinin kazandırılması hedef alınmıştır. Bunlar yapılırken en hassas detaylar defalarca gözden geçirilmektedir. Nassan Modern Sera sisteminde Yağmur oluğu, klips profilleri, kramiyer, havalandırma, perde ve sinek tülü bir arada ve uyum içerisinde uzun yıllar sorunsuz çalışmaktadır. Bununla birlikte ısıtma, karbondioksit ve sulama sistemleri de sera ile beraber bütün dizayn edilmektedir. Nassan, sera sistemlerinde en iyi çözümleri bulmak için uzman ve mühendislerinin deneyimlerini ve bilgi birikimlerini kullanmaktadır. Hedef; en ince detayları bile düşünülen sağlam ve uzun ömürlü en son teknoloji ile üretilen modern seraları hizmete sunmaktır. Mühendislerimiz sera projelerini hazırlarken, statik ve donanım konularında sera kurulacak bölgenin en az 10 yıllık meteorolojik bilgilerini dikkate alırlar. Projelerimizde İklim, arazi ve üretilecek urun yüklerine göre, seranın dayanımı ve içindeki ürünlerin konforu için gerekli şartlar garanti edilmektedir.

Ar-Ge çalışmaları ile geliştirilen ürünlerimizi; patentlerle kanuni koruma altına aldık.

Üretilen tüm parçalar TSE garantili ve Nassan markası adı altında tescillidir. Nalbantoğlu’nun sahip olduğu yarım asırlık ustalık, Nassan Sera sistemlerinin, ürettiği her parçaya yansımaktadır. İmalat ve montaj, aynı fabrikada en modern makinelerle, iyi eğitilmiş ustalar ve elemanlar ile ISO 9001 standartlarında yapılmaktadır. Üretimde kullanılan makineler değişen teknolojiye göre sürekli yenilenmekte ve makine parkuruna yeni makineler ilave olmaktadır. Yurtiçi ve yurtdışı sanayi bölgelerinden getirilen işin uzmanı teknik elemanlarının yanında verilen eğitim çalışmaları ile sürekli yeni ustalar yetiştirilmektedir. Nassan bu alanda da bir okul görevi yapmaktadır.

Dünyadaki yatırımcıların tercih ettiği markadır.

Hedefimiz, üretimde başından sonuna kadar her adımda Kalite’dir.

Gerekli olan bütün materyallerin tamamına yakını fabrikamızda üretilip, tesislerimizden direkt olarak tarım şantiyesine gönderilmektedir. Ürünlerin sevkiyatı sırasında doğru ambalajlama ile bozulma ve yıpranmaya karsı her türlü tedbir alınmaktadır. Böylelikle Nassan Sera Sistemleri için en önemli noktalardan biri olan hızlı ve doğru teslimat da garanti altına alınmış bulunmaktadır. Nassan’ın özel dizaynı kurulum, maliyet ve zaman avantajı sağlamaktadır. Nassan sera sistemleri kurulum ve montaj konusunda sektörün önde gelen firması olma iddiasını taşımaktadır. Nassan sera sistemleri bu konuda görev verdiği elemanlarına en yüksek kalite standartlarında eğitim vermekte ve montajın projeye uygunluğunu mühendisleri ile denetim altında tutmaktadır.

Anahtar teslimi Sera tesislerimizde; kazan dahil olmak üzere ısıtma sistemi, askılı yetiştirme yatağı, karbondioksit ve sisleme sistemi, sulama ve gübreleme otomasyonu, ısı ve gölge perdesi montajı dahil, proje dahilinde yapılmaktadır.

Güneşten elde edilen elektrik ile çalışan teknolojik seralarımızda 12 ay üretim yapılmaktadır. Nassan seranın otomasyon sistemleri internet üzerinden uzak bağlantı ile yönetilmektedir.

Nassan kurmuş olduğu Acil Servis Ekibiyle 7/24 müşterilerinin huzurunu garanti altına almıştır.

Islah, Fide ve Üretim seralarında karlı bir yatırımı gerçekleştirmek için; ucuz enerji, bol su, bol güneş ve toprak en önemli faktörlerdir. Bunların tamamının mevcut olmadığı yatırım bölgelerinde de; ürünün, iklimin ve arazinin olumsuz şartlarına rağmen Nassan tarafından geliştirilen kalıcı projelerle çözümler sağlanır. Dünyanın birçok ülkesinde tercih edilen Nassan; her geçen gün ihracatını hızla artırarak dünya pazarında söz sahibi olmaktadır. Artık bir Dünya markası haline gelen Nassan’a duyulan bu güven bizleri son derece mutlu etmektedir. Nassan tarım alanındaki yurt içi ve yurt dışı başarılarını bir de ödülle taçlandırmıştır. Nassan Avrasya’nın en büyük tarım fuarı olan Growtech’de EN IYI SERA Birincilik ödülüne layık görülmüş olup, bu ödül Nassan’ın tarım sektörüne Yüksek Standartlar kazandırma çalışmasındaki sorumluluğunu daha da arttırmıştır.


NASSAN Seralarında Mutlu Geleceklere