NASSAN GREENHOUSE SYSTEMS ANTALYA

PRODUCTS

Glass Greenhouse SystemsVENLO VE WİDE SPAN CAM SERA

NASSAN olarak, ileri teknoloji ,kalite ve uyum sağlama kabiliyeti yüksek, sofistike “Venlo” ve ”Wide Span ” cam seralarımız ile projelerimizi, topraksız tarım üreticilerinin beklentilerinin ötesinde olacak şekilde gerçekleştiriyoruz.

Cam serada ana yapıyı oluşturan parçaların boyutlandırılması ve dizaynı, mühendislerimiz ve mekanik dizayn konusunda, uzman personelleriz tarafından bilgisayar destekti çizim ve hesap programlarıyla, her sera projesi için, bölge iklim koşulları dikkate alınarak özel olarak belirlenir.

NASSAN Markasıyla üretilen cam seraları, Dünya standartlarında İSO 9001/2000 belgelidir.

Venlo ve wide span modellerimizde birçok havalandırma sistemi uygulanmaktadır. Seralarda havalandırmanın önemi çok önemli olduğundan dolayı NASSAN olarak bizler havalandırma sistemi en yüksek olan modelleri yapmaktayız.

Cam seralar genelde yapısal olarak karmaşık montaj yapısına sahip olsa da kurulum aşamaları ve kullanılan ekipmanlar bir birine uyumlu ve uzun yıllar sorunsuz çalışacak şekilde dizayn edilmektedir. Kullanılan tüm ekipmanlar uzun yılların verdiği tecrübeler doğrultusunda en ileri teknoloji ile yapılmaktadır. Modern seracılık ve yetiştirme tekniklerinin farklı ve sürekli kendilerini yenilemesinden dolayı, sera modellerimiz ve kullanılan ekipmanları, NASSAN olarak sürekli yeni üretim tekniklerine uygun seralar üretmekteyiz.

Bu geçiş ve yeni teknikleri Ar-Ge çalışmalarımızla, üretimini yapmış olduğumuz modellere en iyi performans verecek şekilde adapte etmekteyiz.